facebook

Arena Żnin VIP

.

 

 

Regulamin Pola Paintball Park

 1. – W grze mogą brać udział osoby pełnoletnie oraz osoby poniżej 18 roku życia za pisemną zgodą rodziców/opiekunów prawnych.
 2. – Nie dopuszcza się do gry osób pod wpływem alkoholu lub innych środków odurzających.
 3. – Każdy z uczestników gry musi przejść niezbędne przeszkolenie w zakresie zasad gry i obsługi markera paintball-owego, oraz zaznajomić się z regulaminem –podpisać oświadczenie
 4. – Strzelanie może odbywać się tylko i wyłącznie na polu do gry, gdzie marker może pozostać w pozycji odbezpieczonej.
 5. – Przebywając w strefie bezpiecznej, poza polem gry marker musi być zabezpieczony przed przypadkowym strzałem oraz lufą skierowany w dól.
 6. – Strzelanie do przedmiotów, zwierząt lub osób nie biorących udziału w grze jest zabronione.
 7. – Przebywając na polu gry zawodnicy są bezwzględnie zobowiązani do noszenia masek ochronnych, które mogą zostać zdjęte tylko poza polem, w wyznaczonym bezpiecznym miejscu.
 8. – Gra powinna zostać natychmiast przerwana w przypadku zauważenia na polu osoby postronnej lub osoby ze zdjętą maską.
 9. – Minimalna odległość z której wolno oddać strzał do gracza wynosi 3 metrów. Zmiany w tym punkcie mogą wprowadzić gracze na własną odpowiedzialność i tylko za zgodą wszystkich uczestników gry.
 10. – Zabronione jest strzelanie używanymi kulkami, kulkami znalezionymi, zabrudzonymi, mokrymi czy też niewiadomego pochodzenia.
 11. – Na polu rozgrywki obowiązuje zakaz fizycznego kontaktu pomiędzy graczami.
 12. – Obowiązuje całkowity zakaz odkręcania śrubek i innych elementów markera.
 13. – W przypadku stwierdzenia niesprawności sprzętu, wyczerpania gazu czy też wystrzelania całej amunicji zawodnik opuszcza pole gry i udaje się do wyznaczonego wcześniej miejsca.
 14. – Nawet przy zachowaniu wszystkich rygorów bezpieczeństwa gra w paintball jest nieodłącznie związana z ryzykiem wystąpienia drobnych urazów między innymi takich jak siniaki czy obtarcia, powstających w wyniku trafienia kulką.
 15. – Odpowiedzialność za szkody, utratę zdrowia lub życia użytkownika markera paintball-owego lub osób trzecich, wynikłych na skutek niezachowania bezpieczeństwa, nieprawidłowego, niewłaściwego użytkowania markera spoczywa tylko na winnym spowodowania tych szkód.

Kontakt z nami

Masz pytania? Chcesz spytać o wolne terminy?
Zadzwoń lub skorzystaj z formularza kontaktowego.

Chcąc skorzystać z naszej oferty nie muszą Państwo wydawać pieniędzy na własny sprzęt. Gwarantujemy, że nasze zestawy paintballowe są skompletowane z markowego sprzętu i z pewnością zapewnią bezpieczeństwo podczas zabawy w paintball.

T: +48 533 333 589
M: office@paintball-park.pl

Formularz kontaktowy

  Help